Arama:

Gizlilik Politikası (Privacy Policy)

Firmamız tarafından kaleme alınan bu gizlilik politikası ile Umut Elektronik’in bir markası olan sesvargoruntuyok.com (İş bu Gizlilik politikasın’da “sesvargoruntuyok.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların sesvargoruntuyok.com’da bulunan kullanıcı kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, telefon numarası, İp numarası, İşletim sistemi ve İnternet Tarayıcısı bilgileri gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik kişisel bilgiler olup, bu gizlilik politikasında “kullanıcı kişisel bilgileri” olarak anılacaktır.

sesvargoruntuyok.com toplamış olduğu kullanıcı kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde farklı bir amaç için kullanılmayacak ve ancak kullanıcının kendi açık rızası ile beraber üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

sesvargoruntuyok.com, kişisel bilgilerin ve sesvargoruntuyok.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli bütün önlemleri almaktadır. sesvargoruntuyok.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, sesvargoruntuyok.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, sesvargoruntuyok.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

sesvargoruntuyok.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, tanıtım, reklam, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi sesvargoruntuyok.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

sesvargoruntuyok.com, İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

sesvargoruntuyok.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

sesvargoruntuyok.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, sesvargoruntuyok.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Print Friendly, PDF & Email